otevřeno v roce 1937

Základní informace

Kemp se nachází na okraji města Miletín – rodiště K. J. Erbena, při silnici II. třídy na trase mezi Hořicemi a Dvorem Králové nad Labem. Jeho poloha nabízí možnost mnoha výletů do blízkého i vzdáleného okolí. Od silnice jsou chatky odděleny dubovým lesíkem a kemp tak leží v klidné zóně s krásným výhledem na městečko, zámecký park a na horizontu na pásmo chlumů s nejvyšší horou Zvičinou.

Ubytování

Ubytovat se můžete v dřevěných chatkách, ve vlastních stanech, přívěsech, karavanech nebo obytných vozech. V chatkách jsou 4 postele, skříně, stůl a 4 židle, lednice a varná konvice.
Příjezd na ubytování v chatkách je od 14 hodin, po skončení pobytu je třeba chatku předat recepční do 10 hodin. Doporučujeme rezervovat předem e-mailem nejen chatky, ale i boxy pro karavany a obytné vozy. Ubytování zaplatíte v hotovosti nebo kartou při příjezdu.

Pro děti

V kempu i ve sportovním areálu jsou dětská hřiště s pískem a klouzačkou. V recepci najdete Knihobudku, ve které si mohou půjčit knížky malí i velcí čtenáři.

Sportovní využití

Sportovní využití, které nabízí město Miletín, je široké. V kempu si můžete za menší poplatek zapůjčit badminton, petangue nebo ruské kuželky, pronajmout tenisové kurty a hřiště na plážový volejbal. Vedle kempu je fotbalové hřiště, pod kterým je hřiště s umělou trávou.

Sociální zařízení

Sociální zařízení v kempu je ve velmi pěkném stavu. Jsou zde umyvadla, sprchy na žetony (možnost zakoupení na recepci v hodnotě 22 Kč/3 min.) a WC. K dispozici je i sociální zařízení pro hendikepované. Stojany s pitnou vodou jsou pro hosty kempu na třech místech.

Recepce

Od 1. července do 31. srpna je recepce otevřena každý den od 7:00 do 20:00 hodin.
Ubytovat se lze do 19:00 hod.
V červnu a v září podle obsazenosti kempu a po domluvě o příjezdu hostů.